Poznaj nasze diety

 

Wskaż cel stosowania diety


Na początku zadaj sobie pytanie - w jakim celu chcesz stosować dietę?
Czy  to chęć zgubienia zbędnych kilogramów, a może po prostu pragniesz zdrowo się odżywiać?
Odpowiedź na to pytanie jest potrzebna aby wybrać odpowiednią kaloryczność diety.

Oblicz ile kalorii potrzebujesz: KALKULATOR KALORII

 

 

SLIM catering dietetyczny

 

SLIM STANDARD:

Dieta dla każdego! Zróżnicowana kaloryczność gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Odpowiednio zbilansowana dieta pomaga osiągnąć wymarzoną masę ciała w sposób zdrowy i rozsądny.
W 5-ciu odpowiednio skomponowanych i zbilansowanych posiłkach, znajdziesz bogactwo świeżych warzyw i owoców.

Dostępne kaloryczności:(1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal)

 

 

 

 

SLIM WEGE (z rybami lub bez ryb)

Dieta roślinna dostępna w dwóch wariantach. Nie musisz się ograniczać! Wybierz idealną kompozycję wśród wersji z rybami bądź w programie całkowicie je eliminującym! U nas możesz wybierać i decydować czy w Twoich zestawach pojawią się ryby czy nie! 

Dostępne kaloryczności: (1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal)

 

 

 

 

SLIM catering dietetyczny

 

SLIM HASHIMOTO:

Dieta skomponowana specjalnie dla osób zmagających się  chorobami tarczycy. Menu przygotowane we współpracy z ekspertami. Eliminujemy: gluten, laktozę oraz soję. Wszystkie nasze dania komponowane są na wegańskich zamiennikach nabiału. Nie stosujemy natomiast produktów tzw. "bez laktozowych". Dbamy aby dieta Hashimoto nie tylko pomogła w walce o zdrowie ale również o wymarzoną sylwetkę! 

Dostępne kaloryczności: (1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal)

 

 

 

 

 

SLIM BEZ GLUTENU I BEZ LAKTOZY

Dieta, w której nie znajduje się gluten i laktoza. Eliminujemy szkodliwe składniki w trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Stosujemy produkty wegańskie (np. ser wegański w stylu: feta)*

Dostępne kaloryczności: (1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal)

*dieta nie jest polecana osobom z celiakia

 

 

 

 

SLIM SPORT

Sport to Twoje życie? Z myślą  Tobie stworzyliśmy dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wysoka zawartość białka, naturalne koktajle proteinowe i dodatkowe dania! Dzięki diecie SLIM SPORT możesz planować kolejne cele i wyzwania, a Twój organizm im sprosta! 

Dostępne kaloryczności: (2500 kcal, 3000 kcal)

 

 

 

 

 

SLIM 3 POSIŁKI

Dbasz o swoją formę ale 5 posiłków to dla Ciebie za dużo? Chcesz się czuć lekko i nadal FIT? Wybierz jedną z naszych 3 dostępnych kaloryczności nie przepłacaj w trosce o swoją figurę!

Dostępne kaloryczności: (900 kcal, 1350 kcal, 1800 kcal)

 

 

 

Być może...chcesz schudnąć:

W tym przypadku niezbędny jest ujemny bilans energetyczny, co oznacza, że dieta powinna dostarczać mniej kalorii niż potrzebuje Twój organizm. Tempo w jakim będziesz chudnąć zależy jednak od tego jak, duża będzie to różnica – im większa, tym szybciej osiągniesz swój efekt. Dlatego kobietom proponujemy dietę 1000 lub 1200 kcal, natomiast mężczyznom 1200 – 1500 kcal.


Lub....chcesz po prostu zdrowo się odżywiać:

Pełnowartościowa i dobrze zbilansowana dieta to podstawa zdrowego odżywiania, którą zapewnią Ci nasze diety. Dla  wszystkich osób, które cenią sobie zdrowie, dobre samopoczucie i tych które wcześniej schudły i dalej chcą czuć się dobrze we własnej skórze, proponujemy diety o kaloryczności 1800 – 2000 kcal.

 

Jaki w takim razie rodzaj diety wybrać?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma swoje preferencje smakowe, odmienny styl życia i ideologię. Dlatego mamy do wyboru klika rodzajów diet. Zapoznaj się z nimi i wybierz dla siebie najlepszą.

Z pewnością wiesz, że na naszej stronie możesz samodzielnie wybrać kaloryczność swojego zestawu. 

 

 

Poznaj nasze diety:

  (dostępne kaloryczności programów: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal)

 

 

Diety Standardowe:

Możesz wybrać spośród niższych kaloryczności Slim diet Redukcyjnych zawierających mięso i ryby. 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal: Planujesz zrzucić zbędne kilogramy? To wybór idealny dla Ciebie! Nasza dieta została stworzona z myślą o osobach z niskim zapotrzebowaniu energetycznym, które utrzymują niski poziom aktywności fizycznej i chcą schudnąć nawet kilkanaście kilogramów, a wcześniej nie mieli styczności z odżywianiem się w sposób zdrowy i zorganizowany. 

 

 

 

Diety Odżywcze:

Zawierają wyższe kaloryczności (polecane mężczyznom). Są także odpowiednie  gdy zależy Ci na dodatkowych kaloriach w ciągu dnia. 1500kcal, 1800 kcal, 2000 kcal:  Jeżeli jesteś zadowolony ze swojej aktualnej wagi a chcesz jeść zdrowo i w sposób regularny. Wskazane kaloryczności będę również odpowiednie dla osób, które mają zwiększoną masę ciała i potrzebują początkowo jedynie nieznacznie ograniczyć kaloryczność swoich posiłków.

 

 

 

Diety Wegetariańskie (z rybami bądź bez ryb):


To diety roślinne w przypadku których do Ty decydujesz czy stosowane będą świeże ryby będące świetnym źródłem witaminy D i kwasów omega-3, wspomagających układ krążeniowy, nerwowy oraz immunologiczny. Wpływają również korzystnie na wygląd naszej skóry, włosów i paznokci. Dieta SLIM WEGE z rybami jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą jeść mięsa, zachowując przy tym świetnie zbilansowaną dietę. Jeżeli natomiast interesuje Cię tylko dieta lakto-wegetariańska, wówczas w Twoich posiłkach pojawiać sie będą dania roślinne.

 

 

Diety w chorobach tarczycy i alergiach pokarmowych:

Możesz wybrać pomiędzy dietą Hashimoto a dietą niezawierającą glutenu i laktozy. Czym różnią się nasze programy? W diecie Hashimoto eliminujemy również soję, która według wielu badań zawiera szkodliwe fito-estrogeny.

 

 

 

 

 

Diety Sportowe:

Dieta stworzona z myślą o osobach trenujących, budujących masę mięśniową. 

Nie zabraknie w niej białka, naturalnych koktajli i posiłków mięsnych.

Codziennie dawka kaloryczności 2500 kcal lub 3000 kcal zapewni odpowiednią podaż energii abyś mógł realizować swoje kolejne cele!